Drukuj
Kategoria: Archiwum Aktualności
Odsłony: 7188

 

OBWIESZCZENIE Z DNIA 14.12.2012

Zgodnie z wymaganiami Banku Światowego (polityka operacyjna OP 4.01) instytucji współfinansującej realizację Projektu Ochrony Przeciwpowodziowej Dorzecza Odry

podaje się do publicznej wiadomości, co następuje:

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gliwicach (RZGW w Gliwicach) udostępnił do wglądu wszystkim zainteresowanym PROJEKT RAPORTU ODDZIAŁYWANIA NA ŚRODOWISKO oraz PROJEKT PLANU ZARZĄDZANIA ŚRODOWISKIEM dla kontraktu na roboty A1 „Zbiornik przeciwpowodziowy Racibórz Dolny na rzece Odrze w województwie śląskim (polder)”.

 

 

Każdy zainteresowany może:

 

 

zapoznać się z PROJEKTEM RAPORTU ODDZIAŁYWANIA NA ŚRODOWISKO oraz z PROJEKTEM PLANU ZARZĄDZANIA ŚRODOWISKIEM przez 23 dni od dnia opublikowania niniejszego obwieszczenia: w siedzibie Biura Wdrażania Projektu Zbiornik Racibórz Dolny mieszczącym się w Raciborzu: ul. Towarzystwa Gimnastycznego "Sokół" 18, w dniach roboczych od godziny 8.30 do 14.30 lub poprzez stronę WWW pod adresem http://www.gliwice.rzgw.gov.pl/.

 

składać uwagi i wnioski odnośnie PROJEKTU RAPORTU ODDZIAŁYWANIA NA ŚRODOWISKO oraz PROJEKTU PLANU ZARZĄDZANIA ŚRODOWISKIEM w formie pisemnej pod adresem Biura Wdrażania Projektu Zbiornik Racibórz Dolny ul. Towarzystwa Gimnastycznego "Sokół" 18, 47-400 Racibórz lub w formie elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w dniach od 17.12.2012 do 7.01.2013 (włącznie). Instytucją właściwą do rozpatrzenia uwag i wniosków jestRZGW w Gliwicach.

 

Po 23-dniowym okresie udostępnienia do wglądu PROJEKTU RAPORTU ODDZIAŁYWANIA NA ŚRODOWISKO oraz PROJEKTU PLANU ZARZĄDZANIA ŚRODOWISKIEM tj. w dniu 08.01.2013 o godz. 14:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Raciborzu przy Placu Okrzei 4 odbędzie się spotkanie otwarte dla wszystkich zainteresowanych, na którym przedstawione będą informacje o RAPORCIE ODDZIAŁYWANIA NA ŚRODOWISKO oraz PLANIE ZARZĄDZANIA ŚRODOWISKIEM. Odbędzie się również publiczna dyskusja nad złożonymi wcześniej lub w trakcie tego spotkania wnioskami i uwagami dotyczącymi w/w dokumentów.