Drukuj
Kategoria: Archiwum Aktualności
Odsłony: 4211

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gliwicach zachęca do udziału w konkursach ogłoszonych przez Ministerstwo Środowiska:

Eco Design - II edycja konkursu adresowanego do producentów, dystrybutorów oraz usługodawców, których produkty lub usługi wpisują się w nurt ekologicznego projektowania. Wydarzenie objął patronatem Minister Środowiska Maciej Grabowski.

Eko Baja - ogólnopolski konkurs ekologiczno-literacki skierowany do nauczycieli przedszkoli i klas 1-3 szkół podstawowych, a także do wszystkich lubiących pisać, pełnoletnich pisarzy-amatorów, np. rodziców czy studentów.

Zielone Miasta - w stronę przyszłości!” - celem konkursu jest upowszechnianie nowoczesnej i przyjaznej środowisku polityki miejskiej, a także promowanie działań zmierzających do zrównoważonego rozwoju miast. Mogą wziąć w nim udział miasta na prawach powiatu i gminy miejskie, których przedsięwzięcia lub inwestycje rozpoczęły się nie wcześniej niż w 2006 r., a zakończyły co najmniej 1 miesiąc przed złożeniem wniosku konkursowego.

 

Szczegółowe informacje dostępne również pod adresem www.mos.gov.pl