banerek

 WaterWays Expo 2014r.

 

Bezpieczeństwo przeciwpowodziowe, gospodarka wodna, transport i turystyka. To tylko niektóre z tematów, jakie pojawiły się w czasie II Międzynarodowych Targów Żeglugi Śródlądowej i Gospodarki Wodnej WaterWays Expo 2014. Między 10 a 12 czerwca w bydgoskiej Hali Łuczniczka szerokie spectrum działalności zaprezentował również gliwicki Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej, który wspólnie z Krajowym Zarządem i Regionalnymi Zarządami z całego kraju czynnie uczestniczył w Targach.

 WaterWays Expo 2014r.

Na naszym stoisku nie zabrakło materiałów promocyjnych, folderów i gadżetów promocyjnych. Można było również zobaczyć prezentacje multimedialne i zasięgnąć informacji o działalności oraz inwestycjach realizowanych przez RZGW w Gliwicach.
WaterWays to cykliczne wydarzenie, wspierające dialog w obrębie budowy infrastruktury, rewitalizacji i wykorzystania wód śródlądowych dla celów gospodarczych, turystycznych oraz bezpieczeństwa przeciwpowodziowego. Trzem dniom targów towarzyszyła II Międzynarodowa Konferencja i Sejmik Żeglugi Śródlądowej i Gospodarki Wodnej, w których uczestniczyli przedstawiciele administracji rządowej, władz samorządowych, armatorów, użytkowników dróg wodnych i innych podmiotów zainteresowanych gospodarką wodną.

 

 

 WaterWays Expo 2014r.

 

 

Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko dziękujemy za zainteresowanie!